חיפוש

מה זה ESIM והאם הוא באמת מספק פתרון טוב לגלישה בחו"ל?

ESIM מעניק פתרונות גלישה בחו"ל עבור מטיילים, למי שמעוניינים בחבילות גלישה גמישות ולמי שמעדיפים פתרונות דיגיטליים. המאמר יסביר מה זה ESIM ומה יתרונותיו, והאם הוא מספק פתרון טוב לגלישה בחו"ל.

 

מה זה ESIM?

ESIM או Embedded SIM הוא כרטיס SIM דיגיטלי המוטמע ישירות בתוך המכשיר שלכם, בניגוד לכרטיס SIM פיזי שצריך להכניס ידנית. טכנולוגיה זו מאפשרת לכם לנהל מספר חשבונות סלולריים במכשיר אחד, ללא צורך להחליף כרטיסים.

מה זה ESIM

יתרונות ESIM לגלישה בחו"ל

 • נוחות – ESIM מקל על רכישת חבילות גלישה בינלאומיות. ניתן לרכוש חבילת גלישה בחול באופן מקוון, ללא צורך לחפש חנות סלולרית מקומית או לרכוש כרטיס  SIM פיזי.
 • גמישות – ניתן להחליף בקלות בין חבילות גלישה שונות, בהתאם ליעד ולצרכים שלכם.
 • אבטחה – ESIM נחשב מאובטח יותר מכרטיס SIM פיזי, מכיוון שקשה יותר לאבד או לגנוב אותו.
 • חיסכון במקום – מכיוון שאינו דורש חריץ נפרד, ESIM חוסך מקום במכשיר ומאפשר עיצוב דק יותר.

 

האם ESIM הוא פתרון טוב לגלישה בחו"ל?

ESIM הוא פתרון טוב בהתאם לצרכים ולדרישות האישיות שלכם. כלומר, הוא יכול להיות פתרון נוח ויעיל עבור מטיילים תכופים שזקוקים לגלישה במספר מדינות שונות, הוא מאפשר לכם לבחור בקלות בין חבילות גלישה שונות, בהתאם ליעד ולצרכים שלכם והוא פתרון דיגיטלי לחלוטין ואינו מצריך רכישה פיזית של כרטיס.

SIM על אף זאת, ESIM אינו זמין בכל המכשירים. כלומר, טכנולוגיית ESIM היא עדיין טכנולוגיה חדשה יחסית ולא זמינה בכל המכשירים. בנוסף, ייתכנו הגבלות על מהירות הגלישה או כמות נתוני הגלישה בחבילות ESIM  מסוימות וייתכנו קשיים טכניים בהפעלתו או בהחלפת חבילות גלישה.

האם ESIM הוא פתרון טוב לגלישה בחול

טיפים לגלישה בחו"ל

  • השוו בין חבילות גלישת ESIM שונות המוצעות על ידי ספקים שונים לפני הרכישה.
  • ודאו שאתם מבינים את תנאי השירות של חבילת הגלישה, כולל הגבלות גלישה, תעריפים נוספים ותוקף החבילה.
  • ודאו שהפעלתם את הESIM – והחלפתם לחבילת גלישה מתאימה לפני היציאה מהארץ. ייתכן שתצטרכו לפתוח את נעילת המכשיר שלכם כדי להשתמש ב-ESIM  עם ספקים מסוימים ולהוריד את אפליקציית הספק להפעלת החבילה.
 • ודאו שיש לכם מספיק יתרה בחשבון כדי לכסות את עלויות הגלישה בחו"ל.
 • השתמשו ב Wi-Fi – ( (whenever possible ציבורי או פרטי כדי לחסוך בנתונים סלולריים.
 • ביטוח מכשיר סלולרי עשוי לכסות את עלויות הגלישה בחו"ל במקרה של גניבה או אובדן של המכשיר, לפיכך, מומלץ לבטח את המכשיר שלכם.

 

הכי בטוח והכי נוח עם WeSIM

רוצים לרכוש חבילה לחו"ל במחיר משתלם ודרך חברה אמינה ובטוחה? זה הזמן להכיר את  את השירות האיכותי של WeSIM. מדובר בשירותל שמסופק ליותר מ-200 מדינות, ושכולל מדריכי התקנה והפעלה למגוון המכשירים התומכים. עם ספק כזה תהיו בטוחים שתישארו זמינים תמיד, ותשלמו תמורה הוגנת.

מה זה ESIM והאם הוא באמת מספק פתרון טוב לגלישה בחול

באותו נושא