חיפוש

5 דברים שהם חובה לכל עסק ממוחשב

בעולם הדיגיטלי שבו אנחנו חיים קיימים הרבה מאוד עסקים ממוחשבים. העסקים הללו שונים אחד מהשני בסוג השירותים שהם נותנים, אולם המכנה המשותף לכולם הוא המעורבות הרבה שלהם בעולם המחשוב. אנחנו כאן כדי לתת לכם סקירה על מספר מוצרים שבתור בעלים של עסק אלקטרוני אתם פשוט חייבים להכיר. 

 

עסק ממוחשב

כאשר אנחנו מדברים על עסק ממוחשב הכוונה היא לכל עסק שבו אתם עושים שימוש נרחב במחשב ובמערכות מידע שונות. באופן אוטומטי השימוש במוצרים הללו מצריך אתכם למוצרים שונים שייחודיים רק לעסקים מהסוג שלכם. צריכה נכונה של המוצרים הללו דרך ספקים איכותיים יכולה להפוך את ההנהלות שלכם להיות יעילה הרבה יותר.

 

  • אבטחת מידע

הדבר החשוב ביותר בעסק ממוחשב הוא לוודא שהמידע שלכם נמצא במקום בטוח. לא משנה מה התום שבו אתם עוסקים, הרבה מאוד מידע נאגר במחשבים שלכם, ובדיוק כמו שאת העסק שלכם אתם שומרים, גם את המידע הזה אתם חייבים לשמור כמו שצריך. כדי לוודא שהעסק שלכם מוגן בפני פרצות שונות אתם יכולים פשוט לעשות penetration test שיוודא את זה.

 

  • מיחזור פסולת אלקטרונית

הנזקים הרבים של זיהום האוויר בשנים האחרונות הולכים ומתגלים, ובתור בעלי עסקים חשוב שבכל מה שקשור לעסק שלכם תהיו כמה שפחות מזיקים. לצורך זה חשוב שיהיה לכם שירות של מיחזור פסולת אלקטרונית, שאחת לזמן מה יגיע אליכם לעסק וייקח את כל המוצרים שאתם מתכננים לזרוק וישים אותם במקום הנכון למוצרים מהסוג שלהם.

 

  • שירותי ענן

במקום לדאוג לכל המחשבים שלכם בכוחות עצמכם ולטפל בתקלות לבד אתם יכולים למצוא חברה שמספקת שירותי ענן לעסקים. שיורת כזה מאפשר לכם להנות מרשת מחשבים מהירה, אמינה ומאובטחת כאשר האחריות על הרשת לא נופלת על הראש שלכם. לכל עסק ניתן לבחור חבילה שמתאימה לו באופן ספציפי.

 

  • טיפול יעיל בתקלות

אם לא הלכתם על האופציה של שירותי ענן, חשוב שתהיה לכם למי לפנות בזמן תקלות בעסק שלכם. תקלות במחשוב בעסקים ממוחשבים יכולות להיות בעלות משמעות רבה, ואסור שתחכו לזמן שבו מישהו יוכל לטפל בתקלה שלכם. עליכם לוודא שיש לכם כתובת ברורה שבכל שעה תוכל לטפל בתקלות של העסק שלכם.

 

  • UPS

התקן UPS הוא מכשיר שמאפשר למחשב שלכם לפעול גם במקרה שבו החשמל נפל. כדי למנוע מצב שבו מידע הולך לאיבוד בשל תקלה בחשמל, המכשיר הזה אוגר אנרגיה שתאפשר למחשבים שלכם לפעול לעוד זמן מה גם לאחר שהחשמל פסק. בזמן הזה תוכלו כמובן לשמור את המידע ולמנוע נזק משמעותי.

 

לסיכום

לעסקים ממוחשבים יש צרכים שיכולים להיות שונים מאלו של עסקים רגילים. בתור בעלים של עסק ממוחשב אתם חייבים לוודא שאתם מקבלים את כל השירותים שיכולים לאפשר לעסוק שלכם לצמוח בלי לסבול מתקלות מחשוב מיותרות.

עסק ממוחשב

 

באותו נושא
מחשב נייד
חומת האש – המדריך המלא

אחד מכלי אבטחת המידע הבסיסיים והשימושיים ביותר הוא חומת אש. מדובר בכלי שהוא חובה בכל מחשב בעל חיבור לרשת, ומהווה בעצם אחד מקווי ההגנה העיקריים

קרא עוד »