חיפוש

4 נקודות חדשנות בוואטסאפ

וואטסאפ הפכה מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכיום כמעט אין תושב ישראלי שלא מנהל חשבון וואטסאפ.

אפליקציית המסרים המידיים הפופולארית, נותנת שירות לשני מיליארד משתמשים ברחבי העולם, וכל העת מקפידה לחדש ולשפר את הפלטפורמה עבורם.

במאמר הבא, אספנו עבורכם 4 נקודות חדשנות בוואטסאפ, שייתכן ולא הכרתם לפני כן!

 

קצת על ווטסאפ

אין יותר מדי אנשים שלא מנהלים חשבון ווטסאפ בימינו, ומדובר ללא ספק בחלק משמעותי ממהפכת העידן הדיגיטאלי של השנים האחרונות. בעוד בעבר היינו משלמים ע"פ הודעת SMS וע"פ כמות המילים שבה, היום המצב הוא שונה לחלוטין, ומאפשר לנו שטף תקשורתי שלעתים אף מסוגל להפוך לגורם מטריד!

ווטסאפ מקפידה לשנות ולחדש כל הזמן, במטרה להפוך את האפליקציה שלה למושלמת וחסרת דופי ככל האפשר. רוב השינויים מבוססים על סקרים וחוות דעת של משתמשים, וחלקם עשויים להפתיע אתכם.

 

4 נקודות חדשנות בוואטסאפ

אם אתם מעוניינים לדעת מה נשתנה בגרסה האחרונה של וואטסאפ, הדרך הפשוטה ביותר היא להיכנס לחנות האפליקציות ולקרוא את מה שכתוב לגבי האפליקציה. כאמור, אחד הדברים שעומדים לזכותה של וואטסאפ, הוא עניין החדשנות הבלתי פוסקת.
בחודשים האחרונים צצו מספר פיצ'רים ופונקציות מדליקות ושימושיות במיוחד בגרסאות של וואטסאפ, ועל כמה מהם נפרט בפסקה זו.

 

מדבקות מונפשות

לחובבי הסטיקרים שבינינו, בוודאי תשמחו לשמוע שמעתה תוכלו להשתמש גם במדבקות מונפשות! הפיצ'ר הזה קיים כבר זמן מה באפליקציה המתחרה – הלוא היא טלגרם, וייתכן שזה מה שגרם לווטסאפ לבצע את המהפך הנחמד גם אצלה. אז מעכשיו, אתם מוזמנים להתחיל להתכונן לסטיקרים שגם יכולים לזוז על גבי המסך שלכם!

 

הגדלת מסך וידאו בשיחה קבוצתית

אם אתם משתמשים בשיחות וידאו קבוצתיות בפלטפורמת וואטסאפ, כדאי שתכירו גם את החידוש הנחמד שבוצע בתחום הזה. מעתה, על מנת להגדיל את מסך אחד המשתתפים בשיחת הוידאו הקבוצתית – כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ עליו לחיצה ארוכה!

 

שיפור איכות השיחות הקוליות

אם ניסיתם לבצע שיחות קוליות בוואטסאפ לפני כמה חודשים או שנים, בוודאי אתם זוכרים שזה לא היה כזה פשוט.

בעבר השיחות היו מאופיינות בקטיעות, "דיליי" מעצבן והתנתקויות. במידה ותנסו לעשות זאת עכשיו – ייתכן ותופתעו! וואטסאפ שיפרה משמעותית את איכות השיחות הקוליות דרך האפליקציה, וסביר להניח שלא תיתקלו כלל בבעיות במידה ויש לכם קליטת אינטרנט טובה.

 

מצב כהה

כדי שלא תגידו שוואטסאפ לא דואגת לעיניים שלכם – היא השיקה ממש לפני כמה חודשים את מצב הלילה הכהה!

לפי טענות מסוימות, מדובר בפיצ'ר שמאפשר לשמור על העיניים מאור בוהק מדי כשאנו משתמשים בוואטסאפ בחושך. אם עד עכשיו הרקע של הצ'אט היה בהיר יחסית – כעת ביכולתנו לבחור במצב כהה כשאנו מתכתבים בלילה, לפני השינה, או במקומות חשוכים.

 

וואטסאפ בשימוש

באותו נושא