חיפוש

4 יתרונות בבניית חנות אינטרנט

חנויות האינטרנט הן כאן כדי להישאר ובהתאמה נתח השוק שהן תופסות רק הולך וגדל.

ריכזנו לכם ארבעה יתרונות בבניית חנות אינטרנטית:

  1. קהל היעד –

בהסתכלות פשוטה, ניתן להבין שהיתרון הגדול ביותר של חנות אינטרנטית הוא החשיפה. אם בחנות פיזית הלקוחות צריכים להגיע עד אליכם ויש מוגבלות של ניידות. בחנות אינטרנטית, באמצעות פרסום ושיווק נכון אתם יכולים להגיע לכל לקוח פוטנציאלי, לא משנה באיזה ישוב הוא מתגורר. דבר זה מגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות שלכם.

בנוסף, כיום, בשוק הישראלי הרבה יותר אנשים קונים באמצעות האינטרנט את רוב צרכיהם, החל מבגדים, מזון, צעצועים, ספרים, מוצרים אלקטרוניים ועוד. הביקוש שגדל לרכישה און ליין מהווה סיבה נוספת לפתוח חנות אינטרנטית.

  1. קטלוג מוצרים מורחב

חנות וירטואלית תאפשר לכם להרחיב את קטלוג המוצרים של החנות כמעט ללא הגבלה. חשבו למשל על חנות צעצועים פיזית, שטח החנות הוא לא בלתי מוגבל והיצע החנות מותאם ליכולת הקיבול והאחסון הקיימים. בנוסף, באזורים בהם השכירות יקרה, כל מ"ר משמעותי, ולכן פעמים רבות שוכרי חנויות פיזיות נאלצים להתפשר על גודל החנות ובכך גם על מספר המוצרים אותם הם מציעים ללקוחות. חנויות וירטואליות מן הסתם יכולות להציע אין ספור אפשרויות קנייה וכל זאת בהשקעה יחסית צנועה. בנוסף, יש לציין כי ככל שיש היצע רחב יותר של מוצרים הסבירות שהלקוח הפוטנציאלי יקנה גדול יותר מאשר בחנות פיזית היות ויש סבירות גבוהה יותר כי הוא ימצא את מה שהוא מחפש.

  1. הזדמנות עסקית רחבה –

הזדמנות עסקית משמעותה כי לחנות אינטרנטית יש גמישות רבה ביכולת שלה להתאים את עצמה למצבי שוק משתנים. ממשק העיצוב מאפשר לבעליה לעצב אותה באופן מהיר ובהתאמה לשינויים בטרנדים עולמיים ובטעם הלקוחות. באמצעות השינויים החנות יכולה למתג את עצמה כמעודכנת ואיכותית. היות וחווית הקנייה חשובה מאוד בעולם הקניות, אתר מעודכן ומעוצב יגדיל בטווח הארוך את כמות הלקוחות והרכישות. על מנת להישאר מעודכנים, ניתן להיעזר בשירותי חברה מקצועית ובעלת ניסיון בכל הקשור ליצירת חווית משתמש טובה.

  1. התאמה אישית לפי גולש

אחד הבונוסים הטובים ביותר שהממשק הווירטואלי מציע הינו האפשרות להציע לכל אדם הגולש באינטרנט הצעות המותאמות בעיקר בשבילו. דבר זה כמובן מגדיל את הסיכוי לקניה. נכון הדבר כי גם בחנויות פיזיות אפשר לשכנע אנשים באמצעות אנשי מכירות מנוסים, להציע הצעות מפתות ולהגדיל בעזרתם מכירות. אולם, גם אנשי המכירות המנוסים ביותר לא יכולים להתחרות ביכולות הטכנולוגיות הקיימות בתחום איסופי המידע אודות הגולשים וליכולת ההצעה המדויקת בתזמון ועל פי נתוני הגולש. יש לציין כי הכנסת טכנולוגיות אלו לחנות הווירטואלית שלכם כרוכה בהשקעה ובהוצאה מצדכם, אולם הוצאה זו כמובן תחזיר את עצמה באמצעות העלייה ברכישות.

קניה דרך מחשב

באותו נושא
הכן את אתרך למובייל

בשנים האחרונות הוקמו לא מעט חברות לשיווק במובייל, רובן אף בונות את האתרים כחלק מעסקת חבילה. אלא שראוי לציין כי רוב המקרים המדווחים ע"י חברות

קרא עוד »