חיפוש

3 שלבים להורדת שירים מיוטיוב

לאחרונה שמעתם מלא מעט חברים ומכרים שהם מורידים שירים וסרטונים שונים מיוטיוב?

החלטתם שגם אתם רוצים לנסות את זה אבל אין לכם הרבה מושג על מה מדובר ואיך עושים זאת בצורה יעילה ונוחה?

עיינו במאמר שלפניכם ותראו עד כמה הורדת שירים הפכה להיות פשוטה בימינו.

 

בחירת השיר והעתקת הקישור

השלב הראשון שצריך לעבור כאשר מדברים על הורדת שירים הוא פשוט להעתיק את הקישור של אותו שיר שבו אתם מעוניינים. זה כמובן לא משנה על איזה סגנון מוזיקלי מדובר או איזה סרטון מעניין אתכם, כי מה שבטוח זה שאם תעתיקו כמו שצריך את הקישור, המשך ההורדה תתבצע בקלות. כדאי לדעת: אתם אפילו לא חייבים להעתיק את הקישור, כי תוכלו אפילו להסתפק בכתיבת שם השיר שאותו אתם רוצים להוריד.

 

הדבקת הקישור

אחרי שבחרתם את השיר או את הסרטון שבו אתם מעוניינים ואחרי שהעתקתם את הכתובת שלו, אתם מדביקים אותו במקום הנכון. לאחר מכן אתם לוחצים על "הורדה" ומיד התהליך יתחיל. כדאי לדעת שאתם יכולים להוריד את השירים ואת הסרטונים שמעניינים אתכם לכל מכשיר שתרצו. לכן זה לא משנה איזה סוג של מחשב יש לכם או עד כמה הוא חדיש ומשוכלל, כי בכל מקרה התהליך כולו יתבצע במהירות שיא.

 

הורדת השיר עצמו

כעת הגעתם לשלב השלישי שבו חלון ההורדה נפתח והשיר, או הסרטון, מתחיל פשוט לרדת למחשב שלכם. כמובן שככל שהסרטון ארוך וכבד יותר כך התהליך יכול לקחת יותר זמן, אך באופן כללי ניתן לראות שמדובר על תהליך מהיר במיוחד.

 

מהם היתרונות של הורדת סרטונים ושירים?

אם אתם עדיין תוהים מדוע יש לאחרונה התעניינות כל כך גדולה סביב הנושא של הורדת סרטונים ושירים מיוטיוב, כדאי שתדעו: זה פשוט נוח. זה לא משנה אם אתם רוצים לעשות שימוש פרטי בשירים או בסרטונים שמוצאים חן בעיניכם או שאולי אתם רוצים להשמיע אותם בהרצאה שאתם מעבירים. מה שבטוח זה שלא תמיד יש לנו אינטרנט בכל מקום, ולעיתים אנחנו לא רוצים להיות תלויים בחיבור שאינו מספיק יציב. הדוגמה הקלאסית והטובה ביותר לכך היא טיסה, כי בטיסה ברוב המקרים עדיין אין לנו אינטרנט. האם זה אומר שאתם צריכים לוותר על הסרטון שרציתם לראות או לוותר על השירים שמרגיעים אתכם? התשובה היא כמובן לא. היום אתם יכולים לשמוע את הכול ישירות דרך המחשב או דרך הטלפון הנייד, בלי שתהיו מוטרדים בכלל מהשאלה האם יש לכם חיבור לאינטרנט או לא. כמו כן, אם גם אתם סובלים מנקודות מסוימות שבהן החיבור אינו יציב ואז הסרטונים נתקעים, הרי שאם תורידו את הכול לנייד שלכם זה כבר לא ישפיע עליכם. שווה לבדוק את העניין ובצורה כזאת ליהנות משירים ומסרטונים בכל רגע נתון.

 

איש ואותיות

באותו נושא
לחיצת יד דיגיטלית
4 נקודות חדשנות בוואטסאפ

וואטסאפ הפכה מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכיום כמעט אין תושב ישראלי שלא מנהל חשבון וואטסאפ. אפליקציית המסרים המידיים הפופולארית, נותנת שירות לשני מיליארד

קרא עוד »