חיפוש

רוצים לפתוח אתר לעסק? זה מה שתצטרכו לעשות בדרך!

פתיחת אתר הכרחית בימים האלו לכל עסק, זה לא משנה אם אתם נותני שירות או מוכרים מוצרים, בכל מקרה כמעט כל חיפוש מתחיל באינטנט אז מי שלא שם, לא קיים! במאמר הבא נדבר על הקמת אתר והדברים שצריך לעשות בדרך.

 

היתרונות של הקמת אתר

הקמת אתר הפך לחלק הכרחי כמעט בכל בית עסק היום, אבל הוא כולל בתוכו שלבים שונים, החל משלב קניית דומיין ועד שלב העלייה לאוויר, אז האם התהליך הזה משתלם בסופו של דבר? התשובה היא כן. בניית אתר מקנה לכם יתרונות רבים:

קניית דומיין

  • שיווק

ברמה השיווקית הקמת אתר בעצם נותנת לכם נוכחות דיגיטלית ויתרה מזאת, בניית אתר יאפשר לכם להתחיל בפעולות שיווקיות כמו SEO, או קידום ממומן הן ברשתות חברתיות והן במנועי חיפוש.

 

  • סניף פתוח 24\7

תחשבו שהקמת אתר בעצם נותנת לגולשים ולקוחות פוטנציאליים ליצור איתכם קשר, לבקש שתחזררו אליהם, או לפתוח פנייה גם אם אין סניף פתוח.

 

  • תרומה לצמיחה

מחקרים שונים מציגים כי ברוב המקרים אתר תורם לצמיחת העסק באופן כללי גם בהכנסות וגם במודעות הכללית.

 

מה צריך לעשות בדרך לאתר החלומות?

אז בניית אתר הוא פרוייקט ברמת מורכבות בינונית ועד גבוהה, זה מאוד תלוי בסוג האתר (אתר תדמית, אתר מכירות, אתר חדשות ועוד) וכמו כן, גם בחברה שתבחרו לפתח את האתר עבורכם, ככל שהחברה תהיה מקצועית יותר ותדע לתת מענה רחב יותר, ככה הפרוייקט יהיה קל יותר לתפעול.

קניית דומיין

אז מה השלבים בדרך לאתר שאתם חולמים עליו?

 

  • קניית דומיין ואחסון

השלב הראשון בכל אתר הוא קודם כל לרכוש דומיין שיהיה כתובת האתר שלכם בעם ובנוסף, אחסון לאתר, חשוב להבין שבלי שני הדברים האלו לא תוכלו להקים אתר.

 

  • חברת פיתוח

אם אתם מתכננים לפתח אתר ואין לכם את הידע הטכני בשביל זה, תצטרכו למצוא חברה המתמחה בהקמת אתרים. שימו לב, כדאי מאוד לבקש עבודות לדוגמא ולעשות תיאום ציפיות מבעוד מועד ולראות כי החברה תוכל לעמוד בציפיות שלכם.

 

  • שילוב פיצ'רים \ ממשקים

במידה ויש לכם אתר מכירות או שהאתר שלכם צריך להתממשק למערכת כלשהי כמו לדוגמא ERP, מערכת שירות לקוחות או לחלופין ניהול לו"ז פגישות חשוב להכין מבעוד מועד את ה-API הרלוונטים או את התוספת הנדרשת לקוד ולוודא כי זה אפשרי עוד לפני תחיל העבודה.

 

סיכום

אז על מה דיברנו? המאמר עסק בבניית אתרים ובמשימות שנדרש לעשות לפני הקמת אתר. במאמר ציינו את היתרונות של הקמת אתר כמו לדוגמא: שיפור במודעות לעסק שלכם, אפשרויות פרסום שונות, נוכחות דיגיטלי ועוד.

בהמשך המאמר, הסברנו מה צריך כאשר מקימים אתר כמו לדוגמא רכישת דומיין, רכישת חבילת אחסון, בחירת חברה להקמת האתר שילוב פיצ'רים או ממשקים שנדרש לעשות ועוד.

קניית דומיין

באותו נושא
דף נחיתה
כמה עולה דף נחיתה 

אם יש לכם עסק, ודאי שמעתם על משהו שנקרא ״דף נחיתה״. דף נחיתה יכול לעזור לעסק שלכם להמריא גבוהה, בעיקר אם העסק שלכם לא חשוף

קרא עוד »