חיפוש

 3 קורסים אונליין שחובה לעשות במהלך הקורונה

משבר הקורונה הביא איתו כמויות מטורפות של זמן פנוי, ואנשים רבים בחרו לנצל אותן בדרכים שונות: חלק השקיעו יותר בעבודה שלהם, חלק התאמנו יותר, חלק פצחו בתזונה בריאה ונכונה ובישולים וחלק בחרו להתמקד בפיתוח אישי ומקצועי. במקביל, חברות שונות פתחו את שעריהן עם מגוון אפשרויות חינמיות לקהל הרחב. היות ומשבר הקורונה עוד כאן, קבלו 3 קורסים אונליין שחובה לעשות עד שיחלוף זעם. מוכנים? קדימה, התחלנו.

 

קורס הדרכה על תכנת קאנבה – מקצוענים או לא מקצוענים, היא בדיוק בשבילכם

הרבה פעמים אנחנו חושבים לעצמנו כמה כיף היה אם רק יכלנו לעצב את הדברים שאותם אנחנו מדמיינים בראש, אבל הבעיה היא שאין לנו שום כלים לעשות את זה. כשמדברים על קורסים אונליין, קורס הדרכה על תכנת קאנבה הוא לא פחות מחובה, היות והוא פותח לכם בדיוק את הכלים המדהימים האלו.

תכנת קאנבה מביאה איתה אין ספור עיצובים שונים, מסגרות, גופנים ותמונות, שבכולם אפשר להשתמש לצרכים השונים שלכם: בניית תפריט מעוצב, הזמנה לחתונה, קורות חיים ועוד. הקורס הזה יכול לתת כלים גם למי שהוא מעצב במקצועו, אך גם למי שפשוט אוהב לשבת ו"לשחק" עם האפשרויות השונות שקיימות באינטרנט.

 

קורסים אונליין – רוצים לדעת לבנות אתרים? הנה קורס בשבילכם

קורסים אונליין יכולים להעשיר אתכם בכלים אישיים, אך לצידם – הם יכולים גם לתת לכם כלים מקצועיים של ממש. קורסים אונליין שנותנים מידע לבניית אתרים באמצעות WORDPRESS, לדוגמה, יכולים להפוך אתכם למקצוענים של ממש בכל מה שקשור בבניית אתרים.

אם יש לכם עסק, היכולת לבנות אתרים יכולה לחסוך לכם המון כספים בהמשך, ואם אין לכם עסק – תוכלו להתחיל להציע את השירות של בניית אתרים לעסקים אחרים. ואם כבר מדברים על זה, אז תדעו שאם תגיעו לרמות מקצוענות גבוהות באמת, מדובר כאן על יופי של הכנסה – גם כעיקרית וגם כנוספת.

 

קורסים אונליין לקידום אתרים – להיות חלק ממהפכת הדיגיטל

קורס קידום אתרים הוא אחד הקורסים הכי נחשקים, הן בתקופת הקורונה והן לפניה, ואם תשאלו אותנו – אז בטוח שגם אחריה. קידום אתרים הוא כבר שנים אחד הגורמים הקריטיים ביותר עבור כל עסק באשר הוא, ולכן יש לו משמעות כבירה בעולם שכולו מתנהל בדיגיטל. בקורס קידום אתרים תוכלו לקבל כלים לקידום אתרים אורגני, כמו גם לקידום אתרים ממומן, ותכירו את יסודות הקידום הרבה יותר מקרוב.

עוד לא לקחתם חלק בקורסים אונליין? זה הזמן שלכם לקחת את הצעד הזה

קורסים אונליין הם קורסים שלא דורשים מכם אפילו לצאת מהבית, אלא פשוט להתיישב מול המחשב וללמוד. כמעט כל תחום בעולם היום מציע קורסים אונליין, כך שתוכלו למצוא את עצמכם בקורסים של מדיטציות, קורסי דיגיטל שונים וכל נושא אחר בעולם. תהנו!

 

אתר בבנייה

באותו נושא