קבוצות ווטסאפ – מהן היתרונות והחסרונות

אז… איך הקורונה משפיעה על השימוש שלנו בווטסאפ?

הקורונה סידרה לכולנו המון זמן בבית. ברוב חלקי השנה האחרונה לא זכינו לבקר במסעדות, מסיבות, פארקים, קניונים ומשחקי כדורגל – נאלצנו לבדר את עצמנו ואת הסובבים אותנו בתוך קירות הבית. השימוש ב"נטפליקס" ובספריית ה-VOD צמח פלאים, גם העיסוק בכושר ובישול הפכו לדומיננטיים ככל שהתקדמנו לתוך המגיפה, אבל שחקן מרכזי מאוד שמיעטו לדבר עליו בתקופה האחרונה הוא הווטסאפ.

 

מה אנחנו יודעים על האפליקציה?

ווטסאפ, אפליקציית המסרים שכבשה את העולם בעשור האחרון, מאפשרת ל-2 מיליארד המשתמשים שלה בכל רחבי העולם ליצור קשר באופן פרטי וקבוצתי במהירות, תוך מתן אפשרות לקיים שיחות טלפון, וידאו ושליחת קבצי קול, סרטונים ותמונות. הפיצ'ר הפופולרי ביותר שלה, שגורם לכולנו להעביר שעות רבות מול הטלפון הנייד, הוא האפשרות לפתוח קבוצת ווטסאפ עם עשרות ומאות משתמשים. אנחנו כאן כדי לתת לכם יתרונות וחסרונות בנוגע לשימוש בקבוצות ווטסאפ.

 

יתרון מס' 1 – כלי לחדשות, עדכונים ובידור

אנחנו ממליצים בחום להשתמש בקבוצות הווטסאפ השונות ככלי שדרכו תוכלו להתעדכן בכל מה שחם ולעלות חיוך על פניכם בתקופה מטרידה זו. בין שלל קבוצות הווטסאפ תוכלו למצוא קבוצות ייעודיות של חדשות ואקטואליה, ספורט ואוהדים, אוכל ומתכונים, בדיחות וסרטונים. אנחנו בהחלט ממליצים להשתמש בקבוצות ווטסאפ ככלי ייעודי שיכול לשרת אתכם כמעט בכל תחום עניין שהוא.

 

יתרון מס' 2 – כלי לקניות

בעידן של היום, בו ניתן למצוא הכל בווטסאפ, גם האפשרות לקנות חכם נמצאת מעבר למסך. על ידי שימוש נכון, תוכלו לפגוש מפרסמים מתחומים שונים שיציעו לכם מוצרים ביד ראשונה או שנייה, המחיר לרוב יהיה יותר זול מכיוון שאין כאן מתווכים של פרסום, ובנוסף קיימת האפשרות לשוחח עם המוכר ולהבין בצורה ישירה מה הוא מוכר, מי הוא וכדומה. קניות בווטסאפ זה יתרון!

 

חיסרון מס' 1 – לא תמיד ניתן לדעת מי המשתמש ששולח את הדברים

בהמשך לנקודה הקודמת, חשוב מאוד שתדעו עם מי אתם מדברים, גם בקבוצה כללית ובטח כאשר אתם ניגשים לרכוש מוצר או לוקחים חלק בקבוצה גדולה. הווטסאפ אמנם הוא כלי תקשורת ישיר ואיכותי אולם גם דרכו אפשר להסתיר זהות ולהונות אנשים. זהו אחד החסרונות הבולטים, יותר מדי משתמשים שאנחנו לא תמיד נדע את זהותם. שימו לב!

 

חיסרון מס' 2 – חוסר תשומת לב לרגע יכולה לגרום לנזק

רגע לפני שאתם שולחים הודעה, קובץ או תמונה, תבדקו היטב מה אתם שולחים. עירנות תעזור לכם למנוע רגעי מבוכה ואפילו חשיפה של פרטים אישיים חשובים שעלולים לסבך אתכם. זהו החיסרון של הווטסאפ. נכון, יש פיצ'ר שמאפשר למחוק הודעות שנשלחו בטעות, אולם לא תמיד ניתן לתקן את הנזק ויכול לקרות מצב שמשתמשים כבר נחשפו לתוכן ששלחתם בטעות.

 

מכשיר טלפון

באותו נושא
לחיצת יד דיגיטלית
4 נקודות חדשנות בוואטסאפ

וואטסאפ הפכה מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכיום כמעט אין תושב ישראלי שלא מנהל חשבון וואטסאפ. אפליקציית המסרים המידיים הפופולארית, נותנת שירות לשני מיליארד

קרא עוד »