חיפוש

פרסום בפייסבוק: איך להגדיל את התנועה מהרשת החברתית הגדולה בעולם

החלטתם שהגיע הזמן להשקיע בשיווק של העסק שלכם בפייסבוק?

עד היום לא ממש הצלחתם לגרום לעוד ועוד אנשים לפנות אליכם דרך הרשת החברתית המדהימה הזאת?

אם כך, כדאי שתעיינו במאמר שלפניכם לקבלת מספר טיפים שיהפכו את השיווק שלכם בפייסבוק ליעיל במיוחד.

 

השתמשו ביכולת המיקוד שמציעה המערכת

אם יש משהו מדהים שצריך לשים לב אליו ולהיות מודעים לו כאשר מדברים על פרסום בפייסבוק, זה שלמעשה המערכת המשוכללת הזאת מציעה לכם לבצע מיקוד של קהל היעד, או בלועזית: טרגוט. רמת המיקוד של קהל היעד בפייסבוק מדהימה, מה שחוסך מכם לפרסם לאנשים שההסתברות שהם יקנו מכם בסופו של דבר מאוד נמוכה. הטרגוט כאן מתבצע בהתאם לפרמטרים שונים ומשמעותיים ביותר, כמו למשל: תחומי העניין של לקוח הקצה, טווח גילאים, דמוגרפיה, שפות ועוד, אז למה שלא תנצלו את כל זה כאשר אתם מפרסמים בפייסבוק? כך תוכלו להפוך כל מודעה שלכם וכל פוסט להרבה יותר ממוקד, מה שיוביל לתוצאות חיוביות בהקדם.

 

בעזרת פייסבוק אפשר לשפר את קידום האתר

אם אתם טורחים לשנות את התוכן באתר שלכם לעיתים קרובות ואם אתם משקיעים בתוכן מעניין, ברור שתרצו לחשוף את כל אלה לעוד ועוד אנשים. חשוב להבין: מודעות בפייסבוק יכולות להגביר את הגעת התוכן שלכם לעוד ועוד גולשים. בצורה כזאת יש לכם אפשרות ליצור נפח גדול יותר של תנועה לאתר, מה שכל הזמן ישפר את המיקום שלו בגוגל.

 

בדקו את עצמכם

עוד נקודה שלא כל מי שמפרסם בפייסבוק מודע לה, זו העובדה שיש אפשרות לבצע תחקור ושיפור. כלומר, עם השנים הפרסום בפייסבוק הפך לכלי משמעותי ביותר עבור בעלי עסקים רבים ולכן פייסבוק התחילה להציע גם כלים של אופטימיזציה. זה אומר שתוכלו, על ידי השימוש בכלי כזה, להבין איזה מודעות שאתם מפרסמים באמת משיגות תוצאות יותר איכותיות. כל הנתונים הסטטיסטיים שפייסבוק יכולה להציג בפניכם משמעותיים ביותר שכן בעזרתם תוכלו לתחקר, לשפר ולהפוך את הפרסום שאתם עושים בפייסבוק להרבה יותר יעיל.

 

העלות הכלכלית של פרסום בפייסבוק

אם חלק מהסיבות שבגללן לא טרחתם להשקיע עד היום בפרסום בפסייבוק הייתה העובדה שחששתם מעלות גבוהה, כדאי שתדעו שאתם טועים. ההפך הוא הנכון, כי עוד דבר נפלא שפייסבוק מציע לכם, זה לפרסם אצלה, ליהנות מחשיפה מאוד גדולה ולשלם על כך מחיר סביר בהחלט. לכן הגיע הזמן שתבינו: פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם וזה לא במקרה שכל כך הרבה בעלי עסקים בוחרים לפרסם בה. שווה גם לכם לנסות לעשות זאת, כי אם תפרסמו בצורה מקצועית ונכונה – זה בהחלט יבוא לידי ביטוי בהכנסות החודשיות שלכם בעסק. אתם לא באמת יכולים להרשות לעצמכם לוותר על חשיפה משמעותית כזאת ושווה להשקיע בכך מחשבה.

 

רשת חברתית

באותו נושא