חיפוש

פרסום בטיקטוק: איך להגדיל את התנועה מהרשת החברתית הגדולה בעולם

הרשת החברתית המעניינת והחזקה ביותר של השנים האחרונות, היא הטיקטוק.

קהל היעד העיקרי של האפליקציה הוא הנוער, שמפזז ורוקד כמעט מדי יום ביומו לצליליהם של שירים רבים ואהובים.

זה הוא המקום הכי חם שאפשר להיות בו היום, כאשר מדברים על הפקות אירועים או על פרסום באונליין.

ולכן, מבחינתם של אנשי אסטרטגיית פרסום רבים, ההשקעה ויצירת חומרי פרסום מסוגים שונים, תוכל לאפשר לכל אדם ליצור ערוץ טיקטוק מלא עניין ומלא עוקבים שצופים בתכנים באופן קבוע.

במדריך הבא ננסה להעניק לכם כמה טיפים מנצחים ליצירת ערוץ פרסום בטיקטוק שיכול לנצח את כל המתחרים שלכם ולהביא לכם לא מעט תהילה ואפילו כסף.

חשיבה מחוץ לקופסא והתאמה לקונספט

בשביל הצליח להביא לידי ביטוי את ההצלחה שלכם ברשת הטיקטוק, חשוב לבצע עבודה בכל אחד מהפרמטרים הבאים:

השקיעו בקהל הצעיר –

הצעירים והצעירות שמבלים את מרבית זמנם בטיקטוק, הם קהל היעד העיקרי שלכם. ולכן, אתם רוצים להפנות את כלל המשאבים שלכם אליהם ואל תחומי העניין שרלוונטיים להם. אם המותג שלכם לא מדבר לקהל צעיר, יכול מאוד להיות שלא תרצו להיכנס לנישה הזו שנקראת טיקטוק בשלב כל כך מוקדם.

חפשו תכנים בשפה שמדברת –

קהל צעיר מדבר בשפה צעירה, עם סלנג ייחודי שמתאים בדיוק לתקשורת שהוא מנהל. וזוהי אולי הנקודה הכי חשובה שאפשר להתייחס אליה כאשר יוצאים בקמפיין ליצירת תנועה קבועה של גולשים בטיקטוק. ככל שאתם משקיעים יותר זמן ביצירת קופי איכותי, כך קהל היעד שלכם יהיה הרבה יותר אקטיבי בנוגע למותג.

אל תקפצו לצאת לקמפיין ממומן –

לפעמים עבודה אורגנית היא ללא ספק הדרך הכי טובה שיש על מנת להגיע להצלחות בעולם הפרסום. יצירה של פוסטים מעניינים, היכרות עם קהל היעד והשקעה בהתקשרות עם מובילי דעת קהל, יקדמו אתכם אל עבר המטרה המיוחלת במהירות שיא.

רצף אחיד של תכנים – שווה להתנסות ביצירת קו פרסום אחיד, עם סרטונים שמדברים או מתקשרים זה לזה, בשביל לראות מה היא ההשפעה של הסרטונים על קהל המטרה שלכם. בדיוק כמו אחידות ביצירת מגנטים לאירועים, כך גם בסושיאל, אתם רוצים להראות קו אחיד ללקוחות שלכם.

בחירות מוצלחות מביאות לתנועת לקוחות וגולשים

ככל שאתם תצליחו להתאים את הקמפיין בצורה מושלמת יותר לצרכים שלכם, כך כמות העוקבים והגולשים בטיקטוק רק תלך ותעלה. בהתאמה גם תראו עלייה בכמות האנשים שמגיעים לאתר האינטרנט שלכם או אל החנויות הפיזיות. וזו כבר תהיה ההוכחה הסופית להצלחתו של הקמפיין שלכם.

גיל הצופים בטיק טוק אפשר למצוא בעיקר קהל גולשים צעיר ואליו אתם רוצים לכוון את המסרים שלכם.
שפה מעניינת ומושכת דברו אל קהל היעד שלכם בגובה העיניים, ואל תהססו להשתמש בסלנג שמתאים להם.
השקעה באורגני לפעמים קמפיין אורגני יכול להביא להצלחות לא פחות טובות מאשר כל קמפיין ממומן אחר.
אחידות בפרסום צרו תכנים קשורים והשקיעו באחידות בדף הטיקטוק שלכם, גם בתכנים הממומנים.
באותו נושא
אתר מכירות
קידום ובניית אתרים

ניהלתם את העסק שלכם עד היום בלי אתר? אנשים פנו אליכם כי שמעו על השירות שאתם נותנים? אם כך, הגיע הזמן שתתקדמו. לנהל בעידן המודרני

קרא עוד »