מה מערכת זנדסק מעניקה לעסק?

כיום ישנם עסקים רבים מספור אשר ביצעו הנגשה של העסק לפלטפורמות אישיות של לקוחותיהם.

כלומר, אם בעבר התקשורת בין בעל עסק ללקוח התבצעה אך ורק במרחב הציבורי – באמצעות פרסומות בפן השיווקי, או במרחב האישי באופן מוגבל – אך ורק באמצעות שיחת טלפון אשר לרוב בוצעה ביוזמת הלקוח, כיום המצב שונה בתכלית.

זאת כיוון שכיום חברות רבות וזנדסק הבין לאומית בראשן, מנגישות לבעל עסק ו/או חברה ליצור קשר עם לקוחותיו באופנים שעד לאחרונה נראו כדמיוניים.

 

מה היא בעצם מערכת זנדסק ?

מערכת זנדסק היא מערכת לתקשורת אשר מתמחה בחיבור בין בעל עסק ללקוח, תוך כדי השמת דגש על חווית שירות נוחה ופנייה אל הלקוח במישורים המועדפים עליו. כלומר, באמצעות הטמעת זנדסק, יכול בעל עסק להעמיד בוטים אשר תוכננו מראש לתקשורת בהתאם לאופן המוצרים והשירותים שהוא מעמיד. זאת ועוד, כי אותם בוטים מוטמעים גם הם בתוך ערוצי תקשורת שמרבית הלקוחות משתמשים בהם בשגרת חייהם, ערוצים כמו פייסבוק, ווואטסאפ וכדומה. בכך, מתאפשר לבעל העסק ליצור קשר עם לקוחות בדרך אשר נתפסת כנוחה ואישית יותר, כיוון שנמצאים שם רק הלקוח ובעל העסק, כפי שמעט טרם לכן שוחח אותו לקוח עם חבריו או משפחתו.

 

למה זה טוב לעסקים?

ישנם 3 יתרונות מהותיים בביצוע הטמעת זנדסק בעסק. ראשית, באמצעות שימוש בבוטים אשר נמצאים תמידית ברשתות החבריות של הלקוחות, יכול בעל העסק לבצע עסקאות אשר בעבר הצריכו נוכחות פיזית של לקוחות, ובכך להגדיל באופן ניכר את כמות המכירות שהעסק שלו מבצע. כמו כן, במקרים של חברות גדולות אשר מחזיקות בקרב עובדיהם מחלקות אדירות ממדים של עובדי שירות לקוחות או של נותני שירות אשר עד כה היו אמונים על תפעול תקלות ו/או מכירות לקהל הלקוחות – כעת מרבית מן המלאכה נחסך באמצעות הבוטים של החברה שמייעלים את התהליך הן מבחינת זמן הביצוע שנדרש והן מבחינת העלות שהוא מצריך. שלישית ואולי חשוב מכל, באמצעות הטמעת זנדסק, יכול בעל עסק לאסוף מידע אודות לקוחותיו ולגזור מכך מסקנות אשר הינן רלוונטיות לגבי מוצריו ו/או שירותיו בהווה או בעתיד. המסקנות נגזרות מהאופן בו הלקוחות משיבים לבוט, ומהן ניתן ללמוד אלו מוצרים מתקבלים בברכה, בעוד אילו אינם נוחלים הצלחה יתרה.

 

לסיכום

הטמעת זנדסק מסייעת לבעל העסק לבצע קפיצת מדרגה משמעותית באופן בו הוא מנהל את התנהלותו השוטפת אל מול לקוחות. השירות שהחברה מעמידה יכול להציל חברות אשר מתקשות לשמור את ראשן מעל המים ובאותה העת לשפר את חווית השירות שהלקוח זוכה לה, בכך שזנדסק מאפשרת לו לקבל שירות טוב יותר וזריז בהרבה יותר מאשר התרגל לו. צירוף הגורמים הללו מעמיד את זנדסק כחברה אשר הטמעתה בעסקים משולה להמצאת הגלגל, בהיותה מסירה מכשולים, וסוללת דרך להתנהלות קלילה ויעילה בהרבה.

 

נתונים

באותו נושא
מחשב נייד
חומת האש – המדריך המלא

אחד מכלי אבטחת המידע הבסיסיים והשימושיים ביותר הוא חומת אש. מדובר בכלי שהוא חובה בכל מחשב בעל חיבור לרשת, ומהווה בעצם אחד מקווי ההגנה העיקריים

קרא עוד »