חיפוש

מעצב גרפי

בונים אתר אינטרנט חדש? זקוקים ללוגו חדש לעסק? מעצב גרפי הוא איש המקצוע לו אתם זקוקים.

 

עיצוב אתרים

בשנים האחרונות, עם התפתחות העידן הטכנולוגי, עולם עיצוב האתרים האינטרנטיים צבר תאוצה. חברות ובעלי עסקים אשר רוצים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלהם, מבינים את החשיבות בפנייה למעצב גרפי לשם עיצוב האתר. עיצוב גרפי מקצועי ונכון לאתר מעיד על המקצועיות של העסק.

גולשים לרוב אינם נשארים יותר מכמה שניות באתר אינטרנט, אם הם אינם מוצאים את מה שהם חיפשו. דבר זה פוגע בתדמיתו של העסק ומעכב את קידומו של האתר. למעשה, האתר צריך להרשים במספר שניות בודדות את הלקוחות הפוטנציאליים הנכנסים לאתר. עיצוב אתר נכון ונגישות תגרום ללקוחות להישאר באתר. כפי שאף חברה כיום, בלי קשר לגודלה, אינה יכולה להישאר בלי אתר אינטרנט, עיצוב אתר נכון, בעזרת מעצב גרפי שהוא גם מעצב אתרים, הוא קריטי באותה רמה. עיצוב נכון ומקצועי הוא הכרחי לבניית תדמיתו של העסק.

 

מי הוא המעצב הגרפי?

מעצב גרפי הינו איש מקצוע שעיקר תפקידו הוא סיפוק שירותי עיצוב גרפי. שירותי העיצוב מסופקים לתחומים שונים בהם עולם הדפוס, מוצרים, וכן אתרים אינטרנטיים. בשל כך, למעצב הגרפי לוקחות פוטנציאלים מגוונים, בהם גורמים מעולם הדפוס, יצרנים ומפרסמים, וכן לקוחות מעולם המדיה הדיגיטלית. התוצר המוגמר אותו יוצר מעצב גרפי מופק באמצעות סמלים, צבעים, מולטימדיה ועוד.

לרוב, מעצב גרפי יהא בעל תואר המסמיך אותו לעבודה, אך בפועל לא נדרש תואר על מנת לעסוק בתחום. בתחום זה, הדרך לבחון את כישוריו של מעצב היא דרך תיק העבודות שלו.

 

תפקידיו של המעצב הגרפי

למעצב גרפי תפקידים ואפשרויות עבודות שונות.

מפתח מותג –

המעצב הגרפי אחראי על הצגת החברה מבחינה ויזואלית. החברה תוצג בין היתר בעזרת לוגו, אותו יעצב המעצב הגרפי.

 

עיצוב הלוגו –

לוגו החברה יעוצב בידי המעצב הגרפי. הלוגו יסמל את חזון החברה ויופיע בכל אלמנט של החברה, לרבות באתר האינטרנט, בפרסומים ומודעות, בכרטיסי ביקור, באריזות ומוצרים ועוד.

 

מפתח תוכן ויזואלי –

צילום, גרפיקה ושימוש בתוכנות עריכה גרפית, מהווים אמצעים המשמשים ליצירת תוכן ויזואלי. עריכה גרפית היא הכרחית לשם פיתוח אתרים אינטרנטיים.

 

מעצב אתרים –

אחראי על יצירת הדפים, המבנה והגרפיקה באתרים האינטרנטיים. על מעצב אתרים ליצור את המראה הוויזואלי של האתר, זאת באמצעות העיצוב הגרפי, שילוב אלמנטים עיצוביים ויזואליים שונים, והתאמתם של אלו לכלל העמודים באתר האינטרנט. על מעצבי אתרים לעצב ולפתח את כלי הניווט הקיימים באתר, וכמן כן, אלו אחראים על האופן בו יתבצע הניווט ועל מיקום התכנים באתר.

 

שולחן עבודה

באותו נושא