חיפוש

מה כולל תיקון אייפד במעבדה?

אייפדים הם מכשירים רגישים, בעיקר המסך שלהם. פעמים רבות הם דורשים טיפול ותיקון, לכן וישנם רבים שמוותרים על התיקון וקונים מכשיר חדש. אנחנו כאן בשביל לתת לכם הצצה לתיקון של אייפד במעבדה – כך תוכלו לראות שהאופציה של תיקון לפעמים קלה וזולה הרבה יותר ממה שניתן לחשוב.

 

אבחון

קודם כל תיקון של אייפד דורש אבחון מקצועי של הבעיה. יכולות להיות למכשיר בעיות רבות. גם כאשר אתם רואים שבר על המסך, יתכן שמאחוריו מסתתרות בעיות נוספות. אם יש בעיה של טעינה, או התנהגות בעייתית של המכשיר – כאן כבר ברור שנדרש אבחון טוב בשביל לבצע את התיקון המדויק ובכך לחסוך כסף רב.

אִבחוּן

 

החלפת מסך

המסכים של אפל הם הטובים בעולם, אבל הם גם רגישים ובעייתיים. אם מסך של אייפד נשבר, ההחלפה שלו דורשת מקצועיות ועדינות. המסך כולל שתי פונקציות, הטאצ' וההקרנה. בשביל ששתיהן תעבודנה בצורה טובה, על התקנת המסך להיעשות בידיים מקצועיות, אחרת תקבלו מסך שהטאצ' שלו לא מספיק רגיש או שהוא כהה מדי.

החלפת המסך נעשית על ידי חימום הדבק והמסתו ולאחר מכן שחרור המסך וחיבור מחדש של מסך חדש. דוגמה טובה היא החלפת מסך אייפד אייר 4  – לקוחות רבים דיווחו על תקלות לאחר החלפה לא מוצלחת, וכך גם הוציאו כסף על תיקון וגם היו צריכים לרכוש מכשיר חדש.

 

החלפת שקע טעינה

פעמים רבות אנחנו מרגישים שמכשיר מסוים הגיע לסוף הדרך, ולא פעם זה בגלל שהוא מפסיק להיטען לנו. במקרים כאלה יש מה לעשות, שכן המכשיר עצמו תקין בעוד שקע הטעינה שלו כבר לא עובד. החלפה של השקע בלבד יכולה לפתור את כל הבעיות ואתם תרגישו שהמכשיר עובד כמו חדש. לכן כדאי לבצע אבחון ולבדוק מה הבעיה של המכשיר לפני שמחליפים.

החלפת מסך

 

מחיר תיקון אייפד במעבדה

מחיר תיקון האייפד במעבדה מושפע בעיקר מאופי התקלה ולעיתים יכול להיות מושפע מסוג הדגם. החלפה של מסך מתקדם יותר דורשת עבודה אחרת ממסך יותר ישן. לעומת זאת, יש פחות חלפים לאייפדים הישנים וגם אלמנט זה משפיע על המחיר.

 

כמה זמן לוקח תיקון אייפד במעבדה?

גם זמן התיקון מושפע מאופי התקלה. כאשר התקלות הן תקלות פשוטות כגון החלפת מסך או החלפת שקע טעינה – זמן התיקון יעמוד על מספר שעות בודדות. כאשר התקלה מורכבת יותר ודורשת אבחון ובדיקה, זמן התיקון יכול להיות ארוך יותר.

 

סיכום

תיקון של אייפד במעבדה יכלול אבחון מדויק, התאמת החלפים הנכונים וביצוע מקצועי של תיקון. ביצוע כזה מבטיח לשמור על האיכויות המקוריות של האייפד, אם זה בנוגע למסך המגע והרגישות שלו ואם זה בנוגע לאיכות התמונה ובהירות המסך. תיקון במעבדה יכול גם לגלות לכם שכל הבעיה באייפד שלכם קשור לסוללה או לשקע הטעינה, וכך בתיקון פשוט תוכלו לחסוך כסף רב.

מחיר תיקון אייפד

באותו נושא
סוכנות דיגיטל
4 סיבות לפנות לסוכנות דיגיטל!

סוכנויות דיגיטל הפכו להיות אחד הדברים הכי חשובים בעולם הפרסום המודרני. הסיבה לכך היא השינויים המשמעותיים שהעולם הזה עבר, והעובדה שהרשת הפכה להיות זירת הפרסום

קרא עוד »