חיפוש

בדיקת הר הביטוח מורחבת אונליין

אין אדם היום במדינת ישראל שאין לו כמה וכמה ביטוחים. בין אם זה ביטוח לרכב או לדירה וגם ביטוח חיים. אנו חיים בשגרה שמכילה מגוון סכנות כאלה ואחרות ולכן מאוד חשוב להצטייד בביטוח הנכון והמתאים. אבל מה הוא הביטוח הנכון? במיוחד בשביל זה חברת הר הביטוח עשתה עבורכם בדיקת הר הביטוח מורחבת אונליין, בדיקה המאפשרת לכם סקירה רחבה של הביטוחים שקיימים לכם היום והאם אפשר למצוא ביטוח טוב יותר.

 

מה הר הביטוח עושה?

הר הביטוח היא חברה שקמה על ידי היוזם קובי ארנפלד, בנוסף הוא גם סוכן ביטוח מזה 8 שנים. קובי מצא שקיימים הרבה ביטוחים בשוק אבל אף חברה שבאמת בודקת לעומק את המצב של כל אדם ואדם בצורה אינדיווידואלית.

מה זה אומר? זה אומר שברגע שאתם בתור לקוחות הלכתם לכל אחת מהחברות ביטוח השונות ועשיתם כמה וכמה ביטוחים שונים, יכול להיות כפל ביטוחים. יכול להיות שהייתם יכולים להשיג עסקה טובה יותר או אפילו עסקה שהתרומה עבורכם טובה יותר ולכן, בגלל סיבה זו חברת הר הביטוח הוקמה.

 

למה כדאי לכם לעשות את הבדיקה הזאת אונליין?

במציאות של היום, שבה זמן שווה כסף אנו בדיוק רוצים לחסוך לכם את הזמן שלכם. כך לא תצטרכו לדבר עם אף נציג ביטוח שירצה למכור לכם ביטוח שאתם לא צריכים ובסופו של יום תקבלו בדיוק את הביטוחים שאתם כן צריכים ללא רצון או מקום לשכנע אתכם לקחת את הביטוח.

אנחנו בעצם לא עושים ביטוח אלא עוזרים לכם לקבל את הביטוח הטוב ביותר עבורכם.

 

מה זה דורש ממכם?

לא הרבה. כל מה שתצטרכו לעשות זה להכניס את הפרטים האישיים שלכם. אנו ובשיתוף פעולה עם משרד האוצר נוציא לכם דוח מפורט בו יהיה כל המידע הרלוונטי עבורכם. סוגי הביטוחים הקיימים לכם, כמו הכסף שאתם מוציאים על כל ביטוח וביטוח.

אם קיימים כפילויות של ביטוחים, ביטוחים שאינכם צריכים. כמות הכסף שתקבלו במידה ויקרה אסון כזה או אחר וכו'.

בנוסף תוכלו לראות גם מידע על פוליסות ישנות הקיימות באמתחתכם ואולי אפילו תגלו שמגיע לכם כסף שמעולם לא קיבלתם. במידה ואתם מעוניינים, תוכלו ללחוץ על הלינק לבדיקה מקיפה בהר הביטוח ואנו מבטיחים לכם שנעשה את מירב המאמצים בשביל שתקבלו את מה שמגיע לכם.

לסיכום, לא משנה כמה אנשים מסודרים אתם ומתוקתקים תמיד יהיו חברות ביטוח שינסו "לעקוץ" אתכם ותמיד אתם אלה שתצטרכו לעמוד על המשמר. אנו בהר הביטוח רוצים להקל עליכם ויחד עם הבדיקה שמתבצעת כולה באונליין אין לכם אפילו צורך לקום מהמיטה. תזכרו שאם אתם מרגישים אבודים ומוצפים בכל מה שנקרא ביטוחים תמיד יש אותנו בשביל לעזור לכם להבין קצת יותר על מצבכם.

הר הביטוח

באותו נושא
לחיצת יד דיגיטלית
4 נקודות חדשנות בוואטסאפ

וואטסאפ הפכה מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכיום כמעט אין תושב ישראלי שלא מנהל חשבון וואטסאפ. אפליקציית המסרים המידיים הפופולארית, נותנת שירות לשני מיליארד

קרא עוד »